Kryminalne Miasto 2025 we Wrocławiu za nami!
Miłośnicy mrocznych zagadek i prawdziwych historii kryminalnych – to wydarzenie dla Was! Festiwal Kryminalne Miasto, który odbył się we Wrocławiu w dniach 17–18 maja to była prawdziwa gratka dla miłośników zagadek, intryg i zbrodni z dreszczykiem.
W dniach 17–18 maja 2025 w legendarnej Hali Stulecia we Wrocławiu odbyła się druga edycja Festiwalu Kryminalne Miasto – jedynego takiego konwentu true crime w Polsce.
Co czekało na uczsetników?
Organizowany z inicjatywy Marcina Myszki, autora podcastu „Kryminatorium”, festiwal to niepowtarzalna okazja, by zanurzyć się w świat prawdziwych zbrodni.
W programie znalazły się prelekcje z udziałem ekspertów, takich jak technicy kryminalistyki, medycy sądowi, policyjni śledczy oraz dziennikarze.
Posterunek Kryminautów, również był obecny na festiwalu! Mogliście nas spotkać na stoisku w Hali Stulecia, gdzie:
-
mogliście kupić nasze gry detektywistyczne w specjalnych, promocyjnych cenach
-
porozmawiać z nami o śledztwach i planach na przyszłość,
-
zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z twórcami detektywistycznej gry Kryminauci.

Gdzie i kiedy spotykamy się następnym razem?
-
Data: 16–17 maja 2026
-
Miejsce: Wrocław
Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, by spotkać się z nami i zanurzyć w świat kryminalnych zagadek. Do zobaczenia na festiwalu w 2026 roku!
A jeśli zainteresowała Was nasza gra detektywistyczna true crime i chcecie sobie umilić oczekiwanie na następną edycję festiwalu – to możecie o niej przeczytać więcej pod tym linkiem:

