Uwielbiam kryminalne podcasty i seriale detektywistyczne, Kryminauci to zdecydowanie coś więcej, nie tylko można wciągnąć się w super śledztwo, słuchając profesjonalnie nagranych zeznań podejrzanych i świadków, ale przede wszystkim wreszcie można mieć wpływ na przebieg toczącego się śledztwa i samemu dojść do prawdy. Szos!

Paweł M

ZOSTAŃ KRYMINAUTĄ, CZYLI SPOŁECZNOŚĆ

Dołącz do nas – do grupy osób, których fascynuje szeroko pojęta kryminalistyka. Zagraj w naszą grę detektywistyczną i zostań KRYMINAUTĄ, pełnoprawnym członkiem zewnętrznej elitarnej jednostki, która szkoli się, aby wspierać śledczych podczas pracy nad AKTAMI SPRAW. Zuchwałe kradzieże, tajemnicze zaginięcia, śmierć w niewyjaśnionych okoliczności – to sprawy, które czekają na Ciebie KRYMINAUTO!

Podczas prowadzenia śledztwa w detektywistycznej grze KRYMINAUCI® uzyskasz dostęp do akt policyjnych i przeróżnych materiałów dowodowych. Zdobywaj coraz to nowe umiejętności i stopnie. Pokaż, że jesteś najlepszy i Twój wkład w rozwikłanie trudnych spraw jest niezbędny. Dziel się swoją wiedzą z innymi KRYMINAUTAMI, śledząc nasze profile social media i twórz z nami zupełnie nową społeczność. NIE SPOILERUJ! Pozwól innym sprawdzić się w akcji.

KRYMINAUCI® to nie tylko zabawa, to coś więcej, to nowa jakość na polskim rynku gier kryminalnych i detektywistycznych.  To społeczność skupiająca  specjalistów i profesjonalistów, adeptów i amatorów spraw kryminalnych, miłośników kryminałów oraz literatury i filmów detektywistycznych, twórców i słuchaczy podcastów kryminalnych, influencerów i wielu innych, którzy razem z nami dzielą pasję rozwiązywania nierozwikłanych spraw i zgłębiają wiedzę z szeroko pojętej kryminalistyki.

Zaczynając ten projekt chcieliśmy nie tylko stworzyć grę, w której można sprawdzić swoje umiejętności detektywistyczne.  Zależało nam na tym, aby połączyć ze sobą ludzi, którzy uwielbiają książki, seriale i podcasty kryminalne. Chcieliśmy przygotować dla nich wspólną platformę, gdzie będą mogli rozmawiać i wymieniać się spostrzeżeniami. Możecie dołączyć do naszej społeczności KRYMINAUTÓW na:

Znajdziecie tu wiele ciekawych treści. Będziecie mogli pobawić się i rozgrzać umysły w oczekiwaniu na kolejną sprawę i rozwiązywać mniejsze case’y oraz codziennie pogłębiać swoją wiedzę na temat szeroko pojętej kryminalistyki. Liczymy też na Waszą aktywność, wiedzę i chęć dzielenia się ciekawymi spostrzeżeniami. Czekamy też na sugestie i pomysły do kolejnych spraw!

Jeśli masz ukończone 16 lat po prostu dołącz do KRYMINAUTÓW – zewnętrznej i elitarnej jednostki detektywistycznej wspierającej działających w terenie policjantów śledczych i rozwiąż skomplikowaną sprawę kryminalną. W końcu masz jedyną i niepowtarzalną okazję wziąć udział w symulacji prawdziwego śledztwa i wcielić się w rolę wnikliwego detektywa i tym samym stawić czoło intelektualnemu wyzwaniu, starając się przeniknąć do umysłu przestępcy.